Firmamız Dünyada Kütük Ev üzerine İsim yapmış bir firmanın Türkiye mümessiliğini yapmakta ve profesyonel hizmet sunmaktadır… Kütük Ev, Tomruk Ev, Kalas Ev, Ahşap Ev, Yarım Tomruk Kaplama, Beton Üzeri Hertürlü Ahşap Kaplama, Havuz Kenarı, Kameriye, Bungalow, Çocuk Oyun Parkları vb. ahşap ürünleri denemesi yapılmış demonte şeklinde ithal ederek hiçbir aksilik çıkmadan mükemel bir kurulum sağlamaktadır

LogHouse’a Hoş Geldiniz…

Güzel, konforlu ve sağlam bir eve sahip olmak, özellikle birbirinin aynı betonarme yapılar içinde sıkışmış bir yaşamdan uzaklaşma isteği neredeyse pek çoğumuzun biricik hayali haline gelmiştir..

Yapısı gereği nefes alan bir materyal olan ahşap, betonarme taşıyıcılara göre daha sağlam bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile ülkemizin korkulan afeti depreme dayanıklıdır. Isı, nem ve ses yalıtımı sayesinde doğal olarak sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Geri dönüştürülebilirliği ile çevre dostu bir malzemedir.  Doğru ve düzenli bakım ile betonarme yapılara oranla daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. hızlı kurulum sağlar ve taşınabilir özelliğe sahiptir. Demonte işlemine uyumlu üretimi ile arzu ettiğiniz yere yeniden kuruluma olanak verir. Geleneksel tarzdan modern mimariye sınırsız proje alternatifleri sunan LogHouse Kütük Ev ile size hayallerinizi gerçekleştirme  sözü veriyoruz. Biz tutkuyla yapalım, size keyfini çıkarmak kalsın.